Hanka Ciglerová'

Změna ke zdravějšímu a bohatšímu životu je možná pro každého člověka

Už v dětství jsem věděla, že chci být zdravá a spokojená. Moji rodiče si svým nezdravým způsobem života přivodili metabolický syndrom( cukrovka, vysoký krevní tlak i cholesterol) již v mladém věku a já to pozorovala v přímém přenosu. Díky velké nadváze se necítili dobře, tvrdě manuálně pracovali, únavu a "neradost ze života" zajídali hromadou jídla a zdravotní stav se i přes léčbu lékařů pomalu zhoršoval. Tyto životní zkušenosti mi přinesly důležité poznání - zdraví je naše vlastní volba.

Po letech, kdy už jsem měla svou rodinu, onemocněla má druhá dcera epilepsií. V té době jsem si řekla, že vezmu zdraví mé rodiny do vlastních rukou a začala jsem hledat cestu. Lékaři mě od toho zrazovali a nedávali mi moc šancí. Já se ale nevzdala. S odvahou jsem se pustila do vzdělávání ohledně zdraví - knihy, kurzy, pokusy, omyly... a povedlo se. Moje dcera je už dlouhá léta bez příznaků nemoci a zdravá. Tím odstartovala moje touha předávat toto poselství dál.

Každý z nás by chtěl mít větší kontrolu nad svým zdravím a nad svým životem. Nechceme se cítit, že jsme vláčení životem a že nad ním nemáme žádnou moc. Každá ne-moc nám bere sílu a okrádá nás od plného prožívání všeho, co nám život přináší.

Lékaři nám mohou v mnoha věcech pomoci a zachránit nám život. V mnoha případech jim ale předáváme moc nad svým zdravím. Dostaneme zázračnou chemickou pilulku a nemusíme se snažit. Pilulka nám ale podstatu problému nevyřeší. Navíc přináší vedlejší nepříjemné účinky. 

Jsem tu pro lidi, kteří jsou ochotni převzít odpovědnost za své zdraví a kteří jsou ochotni také pro něj něco udělat. Naše tělo je dokonalý systém, kterému když dáme co potřebuje, odvděčí se nám zdravím. Pokud si chcete udržet dobré zdraví a podpořit své tělo, jen nevíte jak - jsem tu pro vás.

Je třeba převzít odpovědnost za svůj život

Ke zdraví vás dovede mnoho cest. Já nabízím tu, kterou důvěrně znám a kterou mám odzkoušenou na sobě, na své rodině a na stovkách spokojených klientů.

Můj pohled na zdravý životní styl je komplexní a zahrnuje čtyři důležité oblasti.

zdravý pohyb a pobyt v přírodě

K tomu, aby naše tělo dobře fungovalo, potřebuje pohyb - rozumný pohyb každý den. Pravidelně si užívám svou ranní jógu a protažení - je pro mě stejně důležitou součástí dne jako ranní hygiena. Také mám ráda chůzi, která je pro naše tělo nejpřirozenější. Bydlím kousek od lesa a tak si procházky v něm dopřeji často. Také si ráda protáhnu svaly prací na zahradě, která mi přináší mnoho potěšení a radosti.

zdravé vztahy v rodině, v práci i s přáteli

Můj manžel a naše dcery jsou těmi nejdůležitějšími lidmi v mém životě. Moje rodina mi dává kořeny, je to místo, kam patřím a kde můžu být sama sebou. Stejně jako o zdraví, i o vztahy je třeba pečovat - a to nejen v rodině, ale i s přáteli, kolegy či sousedy. Člověk by měl být milující, laskavý, tolerantní a zároveň si držet své hranice.

hýčkání těla tou nejlepší výživou

Žijeme v době, kdy nabídka potravin je opravdu veliká. Většina z nich ale postrádá kvalitní živiny a je bohužel plná nekvalitních tuků, cukrů, soli a přídatných látek. Jak s tím bojovat? Snažím se používat kvalitní místní potraviny přímo od farmářů, ze kterých vařím ráda pro celou rodinu. Navíc hýčkám svoje tělo funkčními výživovými doplňky - vitamíny, minerály, zdravými oleji a zelenými potravinami v té nejlepší kvalitě.

naplňující práce a služba druhým

Jaký by to byl život, kdyby ho člověk nemohl naplnit něčím, co dělá pro druhé, co ho baví a co dělá s láskou? Moje práce je moje poslání. Ráda na sobě pracuji, učím se nové věci a zkouším je na sobě a na své rodině. Baví mě objevovat cesty, jak pečovat o zdraví a sdílet je s druhými.

"Mám silnou potřebu pomáhat druhým s jejich zdravím. Když vím, že něco funguje, je pro mě těžké, držet to v tajnosti. Obzvláště, když vidím, že mají zdravotní problémy."

hanka ciglerová

"Hančině péči a přístupu věřím..."

S Hankou Ciglerovou jsem se seznámila v koučovacím výcviku. Na první pohled mě velmi zaujala její osoba. Krásná, zdravě vypadající, vitální žena, výrazná, plná energie. Téma zdraví je mi blízké už od středních školy a provází mě do současnosti. Profesně jsem strávila více než 12 let ve farmaceutickém průmyslu a zažila jeho strasti i slasti. Možná i proto jsme se více propojily a Hanka mi začala povídat o svém životním příběhu a jaká byla její cesta ke zdraví. Zaujala mě a společně jsme začali řešit mě a mou rodinu. Ano, jsem z těch zákaznic, kterým není potřeba dlouho vysvětlovat, že prevence je důležitá a v podstatě i pro tyto účely mám produkty nastaveny u sebe i u svých dětí. I přesto, že žádné závažné zdravotní problémy jsem naštěstí neřešila, začala jsem si na sobě produkty Zinzina a služby Hanky zkoušet. Laboratorní výsledky mi k mému překvapení ukázaly, že rozhodně prostor pro zlepšení mám i já. Také jsem produkty doporučila své mamince, seniorce. Po půl roce zkoušení vidím u sebe velkou podporu energie. Zvládám intenzivní pracovní povinnosti i rodinu. U maminky jsou teď čerstvě velmi dobré výsledky v posunu testů a dále pokračujeme v konzultacích s Hankou a hledáme cestu k lepšímu zdraví. Hanka je velmi důsledná a zodpovědná. Jde jí o výsledky a úspěchy jejich klientů. Nemaluje vám vzdušné známky a zázraky na počkání. Podpoří vás v trpělivosti, neustále zůstává s vámi v kontaktu a pečuje o vás, zásobuje vás i aktuálními poznatky a sdílením zkušeností dalších jejich klientů. Má moji důvěru, vím, že trh s volně dostupnými přípravky na podporu zdraví je velmi pestrý a lehce se v něm ztratíte. Hančině péči a přístupu věřím.

Hanka Coufalová

chcete se cítit lépe?

pojďme to probrat

ZAVOLEJTE MI:

+420 773 222 724

hanaciglerova@seznam.cz

napište mi:

Jsem průvodce zdravým životním stylem. Nabízím komplexní cestu ke zdraví, která je jednoduchá a funguje pro každého.

hanka ciglerová

web s láskou od lucie S. / GDPR / SITE CREDIT