můj slib pro vás

Dovedu vás ke zdraví

Jsem tu pro vás, pokud chcete být zdraví a víte, že je pro to potřeba také něco udělat. Zdraví je potřeba hýčkat jako květinu. Nestačí jí jen voda - květinu je potřeba také přihnojit, aby se jí dařilo.  

Můj přístup není o podání zázračné pilulky. Nenabízím produkty, nabízím osobní službu. Potřebujete znát souvislosti. Jen tak můžu zajistit, že se výsledky ve vašem životě skutečně dostaví.

01

první konzultace

Během naší první společné konzultace vás důkladně vyzpovídám a poslechnu si, co vše vás trápí. Udělám vám také jednoduchý test z kapky krve, který nám prozradí, jak je vaše tělo schopno bránit se skrytému zánětu. 

02

připravím pro vás návrh řešení

Za dva až tři týdny po první konzultaci dorazí výsledky krevních testů. Budete překvapeni, jak moc se toho dá vyčíst z jedné kapky krve. Projdu s vámi podrobně výsledky testů, vše vám vysvětlím a navrhnu řešení na míru vám a vašim potřebám.

03

podpora na vaší cestě

Součástí mé služby je také podpora na vaší cestě. Jsem tu pro vás a ráda vám poradím, jak navržené změny zapracovat do vašeho životního stylu. Mám bohaté zkušenosti  s tím, abych vám pomohla dosáhnout těch nejlepších výsledků. Navíc vás pozvu do naší online komunity, kde se navzájem podporujeme a kde se můžete na cokoliv zeptat.

04

kontrolní test

Za čtyři měsíce se opět potkáme na konzultaci. Provedu vám druhý kontrolní test z kapky krve, abychom viděli, kam jste se svým zdravím pokročili. Pokud jste vše dodržovali, výsledky se vždy dostaví! Nemůžu se dočkat, až vám ukáži, že to skutečně funguje! 

potkáme se spolu?

Domluvte si termín

Jsem tu pro vás, pokud pro sebe chcete udělat víc. Stojí za to vzít svůj život do vlastních rukou. 

ZAVOLEJTE MI:

+420 773 222 724

hanaciglerova@seznam.cz

napište mi:

Jsem průvodce zdravým životním stylem. Nabízím komplexní cestu ke zdraví, která je jednoduchá a funguje pro každého.

hanka ciglerová

web s láskou od lucie S. / GDPR / SITE CREDIT