A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ MÉHO TÝMU

Spolupracujte se mnou

JE TO JAKO PRÁCE SNŮ... SMYSLUPLNÉ POVOLÁNÍ I ŽIVOTNÍ STYL, KDE NEMUSÍTE DŘÍT OD NEVIDÍM DO NEVIDÍM A PŘITOM BUDETE MÍT ČAS NA SEBE I NA SVOU RODINU

Spolupráce se mnou je to správné řešení, pokud:

chcete mít svůj život, práci a zdraví (své i své rodiny) ve svých rukou

máte rádi lidi a chcete jim pomáhat na cestě k lepšímu zdraví

chcete si řídit svůj čas a pracovat vlastním tempem

nestojíte o podnikatelskou zátěž (právníci, úřady, GDPR...)

chcete vést bohatší život a vybudovat si pasivní zdroj příjmu

"Svou práci dělám srdcem, baví mě posouvat lidi ke změně, aby měli plnější, kvalitnější život."

SYSTÉM ZINZINO VÁM DÁ VÍC

Produkty společnosti Zinzino opravdu fungují. Díky jednoduchému testování z kapky krve získají vaši zákazníci důkaz od nezávislé laboratoře o tom, že se jejich zdraví skutečně zlepšilo. 

V Zinzino potřebujete jen chuť pracovat. Je pro vás k dispozici vypracovaný systém, vlastní e-shop a obchodní plán, který můžete následovat jednoduše a krok za krokem.

Získáte také zázemí nadnárodní společnosti, výplatu peněz každý týden a možnost prodávat produkty prostřednictvím předplatného, které vám ušetří spoustu administrativní práce. 

Díky spolupráci s Hankou mám dnes smysluplnou práci, pravidelný příjem a dost času na sebe

Znám Tě mnoho let a vždy jsi pro mě byla velkou inspirací. Pomohla jsi mi rozjet moje podnikání, tvojí trpělivostí a příkladem, jak překonat strach. Byla jsem 17 let doma s postiženou dcerou a bála se někde na veřejnosti promluvit. Vždy jsi mě podržela a podporovala. Viděla jsi ve mě silnou ženu a dokázala vypíchnout mé silné stránky.

Díky Tvé podpoře jsem si ve svých 40 letech založila svůj první účet a začala pracovat s počítačem. Dnes mám smysluplnou práci, ze které mám pravidelný příjem. Mám dost času na sebe i moji postiženou dceru. Je krásné mít práci, která dává smysl, kde si můžu sama určit kolik času jí budu věnovat.

Hani, moc děkuji za Tvou pomoc. Otevřely se mi krásné možnosti jak změnit svůj život. Jsi skvělá a inspirující žena. Jsem vděčná ,že jsem tě mohla poznat a spolupracovat s Tebou.


Mirka Škávová

Hanka mi přišla do života darem

Hanka mi přišla do života darem. Znáte to - někteří mohou být i testem nebo trestem. Test nás určitě čekal – v podobě mé nedůvěry a skepticizmu. Díky její trpělivostí, umění vytáhnout ze všeho a všech to nejlepší a nejdůležitější, díky její zasloužené důvěryhodnosti, leaderovským schopnostem a velkému srdci jí děkuji nejen za přátelství, ale i velký kus pracovního života, možnost aktivního zdraví, ale i svobody v podnikání. Díky Hani za Tvé letité průvodcovství, předávání zkušeností a citlivé vedení. Ráda s Tebou půjdu i dál!

blanka kotková

Jsem šťastná, že je Hanka součástí mého života - můj mentor a parťák

Na začátku byla pro mé rozhodnutí nejdůležitější důvěra, v Hanku a její životní zkušenosti. Tušila jsem více než těsnou spolupráci - proto chcete mít vedle sebe parťáka, který zde bude pro vás v dobrém i ve zlém. Vyplatilo se. Podrží vás, když něco drhne, sdílí s vámi úspěchy, takže radost zdvojnásobí. Na cestě naslouchá a podporuje. Hanka dokáže z člověka vytáhnout to nejlepší. Hravě, jednoduše, s citem, který vás doslova obejme. Jsem šťastná, že je součástí mého života, můj mentor a parťák.

Jana černotová

Chcete vědět víc?

Jsem tu pro vás

Určitě máte mnoho otázek a zajímají vás podrobnosti spolupráce. Pojďme je společně probrat - osobně u kávy nebo online. Těším se na vás

ZAVOLEJTE MI:

+420 773 222 724

hanaciglerova@seznam.cz

napište mi:

Jsem průvodce zdravým životním stylem. Nabízím komplexní cestu ke zdraví, která je jednoduchá a funguje pro každého.

hanka ciglerová

web s láskou od lucie S. / GDPR / SITE CREDIT